| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi dau drumul inainte de a incepe un act sexual, iar dupa ce incep actul sexual (pana sa-l incep), pun prezervativul, exista risc de ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este NU in privinta riscului de sarcina. Dar este indicat si recomandat ca penisul sa fie bine spalat (in exterior) inainte de a monta prezervativul. Sanatate!

| SanCorsz a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Adica daca mi dau drumu cu un minut in urma, si dupa pun prezervativu si incep al doilea act sexual, nu exista nici un risc?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, exista risc sa-ti lasi iubita gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu exista risc.