| Iulia8659 a întrebat:

cand imi dau genele cu rimel.nu se intorc...am incercat si cu un intorcator si nu reusesc. spuneti-mi ce sa fac.sa le fac mari.:X si sa fie intoarse.
scuzati categoria. dar este cea mai vizualizata
ofer funda kiss

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prima dată le întorci cu cleștișorul special. Apoi aplici în strat subțire rimel cu efect de curbare (îți recomand pe cel de la L*Oreal, cel telescopic, acesta chiar le face curbate, lungi).
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Ia -ți rimelul de la avon super skock

| puby a răspuns:

Daca vrei s ai genele mai mari ia de la farmacie ULEI DE RICIN si iti dai in fiecare seara cu un betisor de urechi pe gene cu uleiuu acela cat consideri tu. de preferat ar fi sa iti dai cat mai mult timp pentru ca cu cat iti dai mai mult cu atat cresc mai mari si inca ceva nu este bine sa interupi. eu cel putin asa am facut. sper ca ti am fost de ajutor pup