| Iubareatzãã a întrebat:

Ce diete stiti, dar care le-ati incercat si dau rezultate in timp scurt?winking Scuzati-mi categoria dar este cea mai vizualizata!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele! Invata sa mananci echilibrat, o alimentatie saraca in calorii, bazat mai mult doar pe fructe, legume si multa miscare.
Te pup!

| Skrilly a răspuns:

Oteet de citru non stopbig grin

| Iubareatzãã explică (pentru Skrilly):

Oteet de citru? Imi poti explica ce este?straight face te rog puppy dog eyes

| Skrilly a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Otet de cidru*, este un otet care arde caloriile, il gasesti sub froma de tablete dar si lichid la plafarbig grin.
[chiar merge mi-a zis mama mea :d]
Fundabig grin
si nu e oteet :d asa scriu eu unoeri multiplic literele,big grin si e cidru ca n inteleseasem de la mama bine!

| Iubareatzãã explică (pentru Skrilly):

Mersii!:*

| Skrilly a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Nu ai pentru ce big hug.
Fundi puppy dog eyes

| Iubareatzãã explică (pentru Skrilly):

Nu.sad sorry dar de la otetul de cidru faci ulcer (arde stomacul), Asa ca Mai astept raspunsuribatting eyelashes mersi oricum!

| Skrilly a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Nu ai pentru ce!happy

| ny098 a răspuns:

Asta am incercat-o si eu si mi-a ajutat: Http://www.perfecte.ro/......ncare.html