| sbt a întrebat:

Care stiti vreun "leac babesc" pentru herpes? Sunt in italia si nu stiu ce unguent as putea lua.Cu plasture am incercat da nu ajuta la nimic.:-s Scuzati categoria da e cea mai vizualizata :*

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Şi eu tot aciclovir am folosit, când am avut probleme de acest gen.
Leac băbesc? Ştiam că poţi să încălzeşti o lingură de lemn la flacără, apoi să o ţii pe herpes. Dar mai bine nu încerca...
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Divya_4333 a răspuns:

Pai in primul rand, leacurile babesti nu-s bune de nimic, iti spun eu ca si eu am avut herpes, mi s-a terminat ierihee hee Cel mai bun e aciclovir, capsule, iti apare mai rar pe parcursul anului. Iar daca ti-a iesit deja, poti sa te dai cu alifie de galbene, reduce din zile., cum herpesul dureaza cam 10-12 zile, alifia de galbenele o reduce la 5 zile!winking

| sbt explică:

Aciclovir o aveam si eu in Romania. dar aici nu am unde so gasesc

| panga a răspuns:

...este o crema(unsoare) care se cheama ACICLOVIR
este foarte buna... Dar o gasesti in Romania!