| ~< super girl >~ a întrebat:

Buna`...care a fost cel mai nebunesc gest prin care ati aratat` persoanei iubite ca chiar simtiti ceva pentru el/ea? fundita pentru cel mai >interesanthappyhappy:

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faci ceva nebunesc ca sa arati ca iubesti cu adevarat!

| Farcas a răspuns:

Pentru mine nu a fost cel mai nebunesc, dar a fost cel mai important si cel mai de vis, momentul cand am facut dragoste cu el pentru prima data, el fiind primul pentru mine
Nu o sa uit niciodata acele momente love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| nobody_9468 a răspuns:

Deci...:
~ma certasem cu gagiu'miu si el a bagat texte ca s-a convins si de mine si de niste prietene, chestii de genu... l'am tras in baie, la scoala, ca sa vorbesc cu el, el nica... n'are nimic cu mine, asa sustinea el, dar a mers si a vorbit cu ex'ul celei mai bune prietene ale mele despre mine, adica l-a intrebat ce am spus eu de el.Se sunase, el a intrat la ora, eu am ramas cu baiatul ala, de care ma rugam sa'mi zica ce i'a zislaughing. Si ca sa'l conving sa'mi spuna a trebuit sa'i povestesc toata relatia mea cu gagiu'miu, s-a dus la usa clasei si i'a zis profei ca'l cheama varsa, adica eulaughing, nebuna de profa' a iesit si m'a vazut pe mine si am luat'o la fugalaughing. Pana la urma ex'ul prietenei mele a vorbit cu gagiumiu si i'a zis tot ce am vorbit eu cu el si probabil gagiu'miu deja auzise cand il strigasem pe hol pe baiatul ala"bhai omule eu il iubesc!" si asa s-a convins iubitul meu de sentimentele melehee hee. Plus ca aveam ora si cu diriga'sa care e cu adevarat severa, eu care ajunsesem la jumatea orei. m'a luat si ea l-a intrebari ca unde am fost si plus ca mai si invatasem sa ma asculte, dar nu regret nimic! Pentru o iubire adevarata si reciproca se merita mult mai mult! Pacat ca eu am facut multe ca sa continuam impreuna pe acelasi drum, dar el n-a avut incredere in mine.
Altele mai nebunesti...
~m-am lasat de fumat pentru ellaughing
~si poate ca m-am combinat cu el, desi stiam ca se va termina prost!
Chestii de copii tembelilaughingOricum sunt sigura ca n'ai intles nimichee hee

Bafta.

| mihaix a răspuns:

Am apelat la un prieten cu o duba, am apelat la o firma de publicitate pentru un poster cu poza noastra, poster prins pe masina, mers la locul ei de munca, sub poster era scris "... impacate cu mine! Te iubesc!" big grin mi s-a parut super, problema a fost ca a iesit afara si a facut show, in sensu rau big grin, oricum, e o senzatie tare big grin

| kennyisdead a răspuns:

Am luat un trandafir rosu si pe fiecare petala am scris 'te iubesc' si asta fara sa il rup sau stric. A durat cateva ore bune si a fost obositor, dar cand am vazut fericirea de pe chipul lui, am stiut ca a meritat fiecare secunda :X