| bebe23 a întrebat:

care credeti ca este mai vinovat: un baiat care se culca cu cea mai buna prietena a ta si saruta alte fete sau o fata care a pupat pe buze un baiat? vreau raspunsuri sincere si argumentati!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Baiatu pentru ca una e sa te pupi cu cineva si alta e sa te culciwinking.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Considerând că amândouă cazurile sunt implicate într-o relaţie şi judecându-i din acelaşi punct al vinovăţiei, aş spune că băiatul a făcut o faptă mai gravă.

| BestFeeling a răspuns:

1.baiatu normal. 2. "cea mai buna prietena a ta" nu e cea mai buna prietena a ta daca face asa cevahappy

| geniuuu a răspuns:

Eu cred ca baiatul n-are nici o vina, daca fata vrea n-ai cum so refuzi, dar mai grav e daca insala fata, ca baiatu bam bam bam si tot la tine se intoarce

| MrSmith a răspuns:

Ce intrebare e asta? laughing Ai gandit putin inainte sa intrebi asa ceva? straight face E logic ca cel mai vinovat este baiatul.

| anonim_2729 a răspuns:

Daca cei doi sunt impreuna, atunci amandoi sunt de vina...Dar daca e sa fie unul mai vinovat decat celalalt atunci normal el e.