| necunoscut22 a întrebat:

BUNA TPU.Am o intrebare pentru fete numai pentru fete este aceasta intrebare si vreau raspunsuri numai de la fete, intrebarea este:Ce o atrage pe o fata la un baiat? vreau raspunsuri cat sincere si cat mai multe.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| roxcrisify a răspuns:

Felul cum se comporta, cum gandeste ...sufletul,felul cum arata[fiecare fata cred ca are un anumit gen de baiat in gand ca si cum ar fi idealul].Ne place sa fim distrate, amuzate, sa ne simtim protejate... dupa ceva timp iubite.

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca pe fete le atrag baietii care nu poarta ochelari de soare in casa, ce te faci? P.S.-m-am indragostit de ochelarii tai.

| Roberta a răspuns:

Iti spun ca pentru orice fata conteaza si aspectul fizic pentru ca de fapt de asta te indragostesti prima data, conteaza foarte mult felul in care se comporta, cat de bine te simti in compania lui, depinde acum orice fate are anumite asteptari de la baiatul care il place. Eu ti-am spus ceea ce conteaza la un baiat pentru mine happy

| GuitarGirl123 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ne atraga fizic, ca sa ne dorim sa-l cunoastem mai bine. Si asta depinde de fiecare fata ce-i place. Iar in al2-lea rand, trebuie sa se poarte frumos cu noi, sa ne faca sa ne simtim bine cand ne intalnim cu el astfel incat sa ne dorim sa-l vedem tot mai des.

O sa-ti zic acum ce-mi place mie la un baiat. O sa trec peste partea fizica pentru ca nu am exact un "tip" de baiat care ma atrage. conteaza sa fie ingrijit, curat si imbracat frumosbig grin
Mi-ar placea sa nu fie chiar disperat dupa mine, sa ma lase sa-l cuceresc eu si sa nu fie monoton, sa nu ma lase niciodata sa ma plictisesc. Mi-ar placea sa fie inteligent, sa ma provoace din punct de vedere intelectual, sa fie glumet, sa fie spontan, sa fie atent si sa ma surprinda mereu. Sia am o oarecare slabiciune pentru muzicieni laughing

| mellyy a răspuns:

Desi nu cred ca este normal ceea ce ne atrage la un baiat, insa asa e...garantat cum arata ne atrage si cum socializeaza in viata de zi cu zi.trebuie sa aiba acel ceva care ne atrage maxim

| necunoscut22 explică:

Raspuns pentru alexootza Draga in primul rand eu nu team jignit sin al doile rand pentru mine esti o panarama de doi bani care nu stie sa cucereasca un baiat, asa cum ai scriss la intrebarile tale sin al 3-lea rand am inteles ca nu se uita nici un baiat la tine la vestimentatia pe care o ai si la tine, si conceptia pe care o ai fata de baieti asa nu vei cuceri un baiathappy sau vei fi cuceritahappy in pluss de aia eu nu ti-am adresat jigniri la poza de la avatar.Nu tiam cerut pareri despre avatarul meu.x-(

| alexootza a răspuns:

Dupa avatarul tau crede-ma ca nu o sa cuceresti nicio fata si acum fara suparare dar esti jalniclaughing.

| alexootza a răspuns:

"panarama de doi bani care nu stie sa cucereasca un baiat" zici, nu? laughing. Imi cer scuze ca ti-am adresat injurii si imi pare rau ca te doare adevarul. Bafta.

| kitty_4375 a răspuns:

Stii...unei fete nu ii place NEAPARAT un anumit fel de baiat.

| Catherine a răspuns:

50% aspectul fizic 50 %cum gandeste

| andr33Andr3 a răspuns:

Felul cu arata si felul cum se comporta.de exemplu mie imi plac baietii care ma fac sa rad,cei blonzi sau sateni cu ochii albastri, verzi sau caprui, mie nu mi-ar place unul care este afemeiat dar imi plac mult cei care nu dau in fete si le aparabig grin