| andrei995 a întrebat:

Intrebare pentru fete ce va atrage cel mai mult la un baiat (vreau raspunsuri sincere dau funda)!?

Răspuns Câştigător
| Foxilikkkă a răspuns:

Privirea, buzele( de preferat sa fie destul de buzat rolling on the floor ), parul love struck sa fie aranjat etc.
Sa fie istet si sa stie sa se descurce in orice situatie, sa fie foarte hotarat si increzator in propriile forte. happy

5 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Sinceritatea, ochiihee hee, felul in care se poarta
si daca e dragutbig grin

| Imonettex a răspuns:

Caracterul:sincer, rabdator, tandru, cel mai bun prieten pe care ma pot baza oricand, inteligent(nu destept). sa iubeasca animalele(asta da dovada ca e sensibil si atent la cei din jur) big grin

| alessutz11 a răspuns:

Sa fie dragut, amabil, politicos, ingrijit, sincer, inteligent, amuzant, fidel etc. Iar ca aspect fizic, parul in ochi laughinghee hee, ochii negri, si sa fie mai inalt un pic decat mine. (nu de-alta, dar si eu sunt destul de inalta happy )

| rebecutza15 a răspuns:

Poi pe mine una ma atrage comportamentul, sufletul, si cum arata...ca sa fiu mai explicita imi place sa fie atent, sa fie tandru, sa fie frumos.Cam atathappy!
fundita?:-X

| Bibik a răspuns:

1)Ochii:X:X
2)Senibilitateahappy
3)Infatzisarea:*
4)Sa fie sincer si tandrubig hug
5) Funda?batting eyelashes)