| MariaDenisa65 a întrebat:

Buna!
Care e senzația exactă pe care o simti atunci când faci dragoste?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar senzatie exacta cand faci dragoste, nu se poate descrie, pentru ca-i legata de trairile interioare, de sentimete, de placere samd.

| mihai69 a răspuns:

Inefabilă.

| Andreeush a răspuns:

Senzația exactă nu se poate descrie in cuvinte.

| Stropdeploaie a răspuns:

Stii senzatia aia cand iti vine sa urinezi si nu ai unde... si apoi... dupa un timp. ai facut o. cam asa este.

| gheorghe699 a răspuns:

Nu este o senzatie anume, este ceva ce nu pot sa descriu, as vrea sa nu se termine niciodata, deaceia imi prelungesc starea ceia cat pode mult.

| Ştefania1989 a răspuns:

Senzatia e atunci cand ai fiori in corp si iti doresti mai mult si mai mult, te simti bine si relaxata.

| MrGreem a răspuns:

E ceva profund greu de descris in cuvinte.
e o mica placere care creste in intensitate
e ca si masturbarea... te simti bine si iti place si vrei mai mult
e o pofta imensa pentru ''placere'' care creste in intensitate
cand faci dragoste cu persoana iubita efectiv e apogeul relatiei... in momentul ala nimic altceva nu mai conteaza decat legatura stransa dintre voi.

| wintersvibe a răspuns:

Ca si cand faci pentakill pe lol