| madalina597 a întrebat:

Care e senzația când faci sex?, povestiti-mi mai multe

6 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Senzatia depinde de la persoana la persoana. Unele fete (virgine), pot simtii durere, altele in schimb pot simtii placere din prima. Poate curge mai mult sange, sau aproape deloc. Totul difera de la persoana la persoana.
Exista persoane care simt placere si pot avea si peste 10 orgasme unul dupa altul, altele o pot face cu orele fara sa ajunga la orgasm, dar tot poate simtii placere.
Cel mai probabil, daca o faci cu un baiat care te apreciaza si are grija si de nevoile tale, poate fi foarte placut, dar cu ceva emotii, ca doar e prima oara.
Intotdeauna sa se foloseasca protectie deoarece nu ai vrea sa ajungi sa faci si copiii de la primul sex.
Repet: conteaza si de tine, dar si de cel cu care faci sex, cum o sa te simti. Prima oara poate fi dureros, dar in timp o sa ajungi sa simti din ce in ce mai multa placere (cam asta se intampla in mod normal, dar daca nu e asa si la tine nu inseamna ca e ceva de rau).
Tot ce ai nevoie e de un baiat de incredere, care sa te ia cu incetul, sa nu te grabeasca si sa stie sa te excite cat mai mult inainte, adica foreplay, adica pupaturi, mangaieri, mici muscaturi.
Sa nu te grabesti si sa faci cu unu care nu merita, ca pe urma sa regreti tot restul vietii ca ai dat "prima sansa" unuia care nu merita.

| Drolja a răspuns (pentru EVOLUTION_5448):

Este! Frumos, elegant, cat de cat! Te-as citi cum scrii toata ziua!

| minrest a răspuns:

Depinde. Daca te ocupi cu cibersexul de mult timp, iti plac unele lucruri, daca esti noua, altele. Ce nu inteleg e de unde ai tupeul de a provoca la cibersex oameni ca noi, care nu ne-am aratat acordul in nici un fel.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Placere

| DomnulKat a răspuns:

E o plăcere logic.

| Antonia29 a răspuns:

Fa sex..su vei afla singura care si cum e senzatia. Senzatiile nu se pot exprima in cuvinte ci trebuie simtite.