| Paulaaurel2012 a întrebat:

Buna! Care este alegerea mai buna? Sa le spun parintilor ca sunt insarcinata? Tin sa mentionez ca sunt minora!

Răspuns Câştigător
| PussyCrusader a răspuns:

Fata mea, ai greșit din prima când în loc să asculți de părinții tăi care știau mai bine pentru tine și erau stricți cu tine fix pentru că știau că băieți precum acest "iubit" alt tău o sa fie împreună cu tine doar pentru că ești tânără și vulnerabilă. Și uite ce s-a întâmplat acum, ești minoră, însărcinată cu un bărbat în toată firea de 29 de ani, care când o să se afle o sa intre la închisoare, și tu o sa devii mamă la o vârstă atât de fragedă. Nu știu ce îți era atât de greu să asculți de ei sau macar sa fii împreună cu un băiat de vârstă ta sau măcar maxim 3-4 ani mai mare, dar nu 13.

Dar răspunsul la întrebarea actuală, da spune le, nu ai de ales, o sa afle ei până la urmă și nu o sa reacționeze mai bine nici acum nici atunci.

8 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Da,vorbeste cu ei,
Te vor intelege,
Pastreaza bebele happy

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le de urgenta, ca altfel vor vedea si singuri peste 2 luni cand creste burta.

| Hammurabi a răspuns:

Nu este o alegere.
Pentru că vei fi în continuare însărcinată indiferent dacă le spui sau nu.
(sper să nu fie niciunul bolnav cu inima)

| VoidEternal a răspuns:

Trebuie sa le spui...

| LordCristobal a răspuns:

Pai nu prea ai incotro, ar trebui sa le spui.O sa iti copilasul in burta si o sa isi dea seama.Bine ar fi sa le spui poate te ajuta sa treci cu bine peste aceasta problema.

| Robert2526 a răspuns:

Ai zis ca ai folosit prezervativ. Esti insarcinata cu sfantul duh cumva?

| GambleR40792 a răspuns:

Asteapta pana devii majora si atunci spune-le, sper ca te-am ajutat, funda?

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Poti sa nu le spui si tot vor afla