| nuamnumedeutilizator a întrebat:

Care sunt sansele de a ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat in a 11 a zi de menstruatie? Am ciclul neregulat, nu l-am avut niciodata mai scurt de 28 de zile. Ultima oara l-am avut de 32. O singura data l-am avut de 19 zile dar asta numai pentru ca luasem pastila de a doua zi.
Sexul a fost neprotejat, el s-a terminat in afara doar ca a mai continuat cu penetrarile.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să știi că șanse există. cât de mari, nu știu, dar nici de ignorat.

| nuamnumedeutilizator explică (pentru Adry05):

Deci sanse de la mici in spre medii

| Adry05 a răspuns (pentru nuamnumedeutilizator):

Cam așa, început de medii laughing

| nuamnumedeutilizator explică (pentru Adry05):

A ok mersi mult. deci nu am motive de ingrijorare

| Adry05 a răspuns (pentru nuamnumedeutilizator):

Ba da, ai

| nuamnumedeutilizator explică (pentru Adry05):

Pai daca sansele sunt mici spre medii eu nu mi-as face asa mari griji