| Yeollie a întrebat:

care sunt semnele ca un baiat te place.mie imi cam place de el si vreau sa vad daca si el simte acelasi lucru.happy

Funda cel mai bun raspuns :*

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cu tine o sa se comporte diferit.
O sa-ti dai seama singurica.

Take care.

| Octavian26 a răspuns:

1 - Terminati cu "rasplata" asta magnifica "funda" (daca cineva iti va da un sfat doar pentru a primii funda, o sa te stergi cu el la fund :* )

Sa revenim - Gandeste-te putin cam ce faci tu (si nu faceai) sa te faci placuta pentru el! In general cam aceleasi lucruri le facem si noi - La orice gest (cu tine de fata) se va uita la tine sa vada cum reactionezi, va rade cam la toate glumele tale sau cu tine odata; la orice gluma spusa de el sau de alti colegi se va uita sa vada daca ai ras si tu si daca razi va rade si el... In principiu va incerca, prin tot ce face el, sa se "afirme" in fata ta!

Succes!