| Malinutza25 a întrebat:

Cum isi da seama o fata ca un baiat o place? Care sunt semnele? Dau FUNDA celui mai bun raspuns. big grin

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Limbaj-ul non-vebal spune tot, nu e nevoie de mai mult!

| Zenithf a răspuns:

Baiatul este cea mai sfioasa fiinta, ca sa iti dai seama ca te place trebuie sa-l observi cu cea mai mare atentie!hee hee

| neutrino a răspuns:

Atunci cand un baiat te place, se plimba prin jurul tau ca si un catel in calduri. Daca este istet stie sa si deschida gura, daca nu, se limiteaza la a fi penibil.

| Azµre a răspuns:

Aici vei găsi toate răspunsurile tale! http://www.tpu.ro/......t-inspira/
e valabil atât pentru băieți cât și fete!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Se vede ca esti inca un copil; lucrul asta se simte, chiar daca nu se spune.Si un zambet este suficient.

| ORDKEO a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Asa e

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru ORDKEO):

Numai ca Malinuta se joaca, facand pe inocenta(vezi si alte intrebari pe care le-a pus)

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Uite aici scumpo :
http://dindragoste.unica.ro/......t-te-place
citeste cu atentie. :d
sper ca ti-am fost de folos... funda?

| predator2 a răspuns:

Pai in primul rand facem glume proaste, si radem la glumele voastre proaste, spunem ca ne place ce va place si voua chiar daca nu suportam acel ceva, si daca l-ai prins ca s-a uitat la curu tau de mai multe ori decat odata da acel baiat te placehappy

| da33a a răspuns:

Pai : iti da like la pozele de pe facebook, se uita lung la tine si incearca sa imprieteneasca cu prietenii tai