| Andreea_1341 a întrebat:

Buna!

Catelul meu are capuse! Avea una la ochi, iar tata i-a scos-o si i-a ramas capul infipt in piele, pana maine dimineata la ora 8:00 credeti ca va pati ceva rau? Atunci il voi duce la veterinar! multumesc! FUNDITA!

5 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Nu, nu va pati nimic, organismul lui il va distruge si fara sa il duci la veterinar; totusi sa il duci pentru ca, capusele transmit boli care mai tarziu se pot transmite chiar si la om; cu un vaccin se va rezolva totul!winking

| XK a răspuns:

Da, ii va mai creste inca un cap!

| Pysu a răspuns:

Stai linistita ca nu are ce sa pateasca, asa i s-a intamplat si catelului meubig grin. fundita?batting eyelashes

| Aham a răspuns:

Ramene orblaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se scoate prin smulgere niciodata sad
Trebuia sa mergi la veterinar, ca sa o scoata el.
Ca sa o scoti trebuia sa iei niste vata si sa o dai cu spirt, apoi sa storci spirtul pe capusa.
O sa se infecteze, dar nu cred ca o sa pateasca ceva si mai rau pana maine...
Numai binebig grin