| Anonima2837 a întrebat:

Bună,ce ar trebui să fac înainte de primul meu contact sexual anal?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Clisma la spital

| Violleta2022 a răspuns:

Clisma!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa te asiguri ca partenerul tau stie ce e aia, printre altele.

| Crackman a răspuns:

Sa te relaxezi și nu o sa fie ca în filme

| AliGab a răspuns:

In primul rand Nu ar trebui sa accepti asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte să faci sex anal nu trebuie decât să faci treaba mare dimineața și sexul anal seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să faci nici o clismă că nu ești cât o vacă care mănâncă trifoi toată ziua.

| Hollyg a răspuns:

Clisma, dar nu doar asta. Înainte de actul propriu zis ar trebui cumva stimulata zona respectiva si inclusiv usor penetrata cu obiecte mici gen dopuri anale, bile, inclusiv degetul… trebuie sa fii suficient de excitată si relaxata ca sa poata fi posibila penetrarea, altfel o sa doară. Si cel mai important este ca in timpul penetrării sa nu te incordezi. Good luck!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hollyg):

Cam periculos cu dopurile

| Kasiii2345 a răspuns:

Sunt ferm convinsă că nu a făcut nimeni clismă înainte de asta. În primul rând, eu una nu aș accepta așa ceva.
În al doilea rând, trebuie să discuți cu partenerul, pentru că treaba asta e destul de riscantă și scârboasă din punctul meu de vedere.
În al treilea rând, un lubrifiant anal cred că ar fi ok, și cel mai important, și-mi cer scuze dacă o să sune urât, nu amestecați găurile. Dacă penisul a pătruns în anus, cu sau fără prezervativ, nu mai are ce căuta în vagin, o să iei foarte multe bacterii care pot să îți afecteze flora vaginală, doar dacă prezevativul a fost schimbat sau s-a făcut igiena corespunzătoare se poate trece înapoi la penetrare vaginală. Îmi cer scuze încă odată dacă a sunat urât.
În fine, eu una nu aș accepta asa ceva, dar tu faci cum dorești.

| lox788 a răspuns:

Shaorma cu usturoi