| Katherineeeeeeee a întrebat:

Bunahappy ce as putea face ca atunci cand sunt cu prietenul meu si ma tine in brate sau ma saruta sa nu imi bata inima asa tare?
cate o data am impresia ca o sa imi auda inima :-d
funda love struck

Răspuns Câştigător
| Alystar a răspuns:

Este un lucrul foarte normal sa iti bata inima atat de tare cand esti cu iubitul tau, asta inseaman ca exista pasiune. lasa-l sa stie si el asta si sunt sigur ca se va simti extraordinar vazand cat de tare il iubesti si cat de emotionata esti cand te tine in brate si te saruta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kidutzq a răspuns:

Sa te relaxeziwinking

| GeorgeNGA a răspuns:

happy Se simte iubirea ehh? Nimic important inchide ochii lasate purtata de val.gandeste-te nu stiu la norii de pe cer.si linisteste-te usorwinking E frumos sentimentu broken heart