| GabriellaGabby a întrebat:

Hei! De fiecare data cand il vad pe baiatul de care imi place incepe sa-mi bata inima foarte tare si ma inrosesc la fata ceea ce este destul de evident.Cum as putea scapa de roseala? Il plac foarte mult si mai ales cand vorbeste cu mine sau ma mai ia in brate ma inrosesc foarte mult big grin
Funda!

3 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Buna Gabriella! Da, cum a spus si cupcake, acest lucru nu prea e posibil sa-l controlezi deoarece e o reactie a corpului tau fata de sentimentele prezente la momentul de fata.

| Cupcake a răspuns:

Nu prea ai ce face, doar sa inveti sa-ti controlezi emotiile ceea ce este destul de greu. Eu zic sa nu-ti mai faci griji in legatura cu asta. Poate lui ii plac reactiile tale in prezenta lui, dovada ca il placi cu adevarat. Pup

| Nici15 a răspuns:

Pai gandeste-te cat de frumos e sentimentul ala cand treci pe langa el si va priviti sau cand te ia in brate, nu conteaza ca te inrosesti dragostea este mai importanta dacat inbujorarea nestapanita, crede-ma si eu fac la fel si fiindca am evitat sa ma intalnesc cu el din cauza sa nu ma vada ca ma inrosesc, m-am comportat urat cu el sa nu-si dea seama ca il plac si acum lui nu imi mai place de mine si nu ma mai baga-n seama ca m-am comportat urat nu fa aceeasi greseala lasa sa observe poate intr-o zi veti fi impreuna.