| Babyyy a întrebat:

Buna happy
As vrea sa`mi spune ti ce`as putea sa-i fac cadou prt meu de Sf Valentin. love struck
M`am gandit la ceva ursuletz de plus sau ceva rama din sticla pentru o poza cu noi. thinking
As vrea sa`mi dati niste ideei love struck
Multumesc, fundita :*

2 răspunsuri:
| lololooo a răspuns:

Http://www.cadouri-sfantul-valentin.ro/cadouri-baieti.htm

Uita-te pe sit-ul asta :) sper ca ti-am fost de ajutor;;):*

| Șâret a răspuns:

Depinde despre ce gen de baiat e vorba.
Daca e unul sensibil, iubitor, da, ar fi bine ursuletul sau o perna inimioara.
Daca ii place sa o faca pe durul, sa fie mereu masculul, ii poti trimite un tricou, ceva cu o chestie care lui ii place (iubitul meu e obsedat de masini. happy ). O poza intr-o rama draguta e oarecum obligatorie. happy Sper ca am putu ajuta.