| StefyZu a întrebat:

Bunahappy Ce cadou credeti ca ar trebui sa ii iau prietenei mele cea mai buna? As vrea sa ii iau ceva folositor dar si frumos ...nustu aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| Missdaydreaming a răspuns:

De acord cu deuts happy. sau ceva mai personal, lenjerie de exemplu, de ce nu? sau cosmetice happy sau un parfum, asta mi se pare cel mai ok

| Missdaydreaming a răspuns:

Sau daca iti permiti, de ce nu o bijuterie? studiaz-o putin mai atenta sa vezi cam ce ii place la capitolul asta

| CristinaLorena a răspuns:

I-ai o bluza care ia-r place ceva de imbracat.

| deeutsss a răspuns:

Pai, avand in vedere ca a venit iarna, ai putea opta pentru un set format din fular, caciula si manusi, un model mai dragut big grin. Mi se pare cea mai inspirata alegere.