| Narcisa7777 a întrebat:

Ce cadou să îi fac iubitului meu. Mă gândeam să îi cumpăr un Zar Kamasutra din lemn împachetat frumos. Aveți alte idei? Având în vedere că nu am mulți bani sad

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E o prostie. Cumpara-i ceva ce stii ca-si doresti si-ti permiti. Depinde de tine ce buget ai, nu te pot ajuta din moment ce ai spus ca ai o suma mica de bani dar totusi nu ai mentionat ce inseamna asta.
Un cadou ok ar fi si sa iei ceva de mancare gen MC, Kfc etc pentru 2 si sa te duci la el acasa in mod surpriza sa va uitati la un film sau ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce dai banii pe prostii? Dar ce daca nu i dai cadou moare? e criză păpușa.

| AndraTpu a răspuns:

Aici gasesti super idei https://3gifts.ro/

| AlexaAma a răspuns:

Scoate-l la o cina romantica. Mancati, beti ceva. Baietii sunt foarte impresionati de astfel de surprize. Sunt sigura ca ar aprecia mai mult decat un obiect.