| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre relatia deschisa?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nimic. E ok dacă așa e acceptată de ambii parteneri (sau câți or fi de fapt).

| Freya1 a răspuns:

Cred că atunci când doar petreci timp cu cineva sau faci sex fără implicări emoţionale se numeşte prietenie cu benefici şi şi atunci ai cumva respect faţă de prietenul ăla şi când vrei să îţi faci o relaţie serioasă sau să îţi găseşti pe cineva îl anunţi din timp.
La relaţiile astea deschise am înţeles că e fiecare cu aia a maşi şi atunci nu înţeleg de ce stau împreună.

| Andreeush a răspuns:

Nu mi se pare ok, dar dacă alții sunt de acord cu așa ceva e strict problema lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O relație deschisă, adică cine dorește poate intra în acea relație. Ca un butic sau ceva de gen.

| BravoJohn69 a răspuns:

Am o părere foarte bună o recomand

| Neneaciordables a răspuns:

Nu isi contine capetele