| Denisa a întrebat:

Eu si iubitul meu vorbim "murdar"laughing Adica de sex si tot ce tine de acest lucru. Avem o relatie deschisa insa nu ne-am inceput relatia sexuala si a zis ca ma asteapta pana cand voi fi pregatita, eu fiind virgina. Credeti ca vorbind asa ne va afecta relatia? Cu nici un alt iubit nu am vorbit asa deschislaughing PS: aseara discutam daca ne excitam cand suntem unul langa altullaughing Suntem de 7 luni impreuna. (sunt o prietena a Denisei si mi-a dat parola de la contul ei ca sa nu postez pe anonim). TNX:X

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat amandorura va place sa vorbiti "murdar", nu vad de ce asta v-ar afecta negativ relatia. Ba dimpotriva, o poate imbunatati. Important este sa va placa amandorura si nimeni sa nu se simta jignit.

| Bacemi a răspuns:

Va poate ajuta asta foarte mult dar depinde cat de serios e el. Ar fi frumos daca el chiar ar avea rabdare cu tine si nu te-ar insela. In acest fel ati gasit o modalitate de mijloc pentru a nu face relatia sa fie plina de frustrari pana la momentul potrivit. E bine ca puteti comunica deschis.

| nobody_9468 a răspuns:

E mai sexi sa vorbiti murdar, ai? Vezi ca stiu si euhee hee.
Totul e ok, chiar nu vad care e problemawinking.

Bafta.

| anonimaa a răspuns:

Asta nu ar trebui sa afecteze relatia in niciun fel adica exprimarea libera nu poate face rau nimanuiwinking si inca ceva spune-i de fiecare data cand te deranjeaza ceva in relatia voastra sau cand simti ca v-ati racit.comunicearea este foarte importanta pentru o relatie de durata poate mai importanta decat impresiile voastre despre sexwinking bafta

| adryanna_7314 a răspuns:

Nu vad nici o problema in chestia asta

| FumeZ sEnTimEnTe a răspuns:

Draga mea, atata timp cat amandorura va place sa vorbiti "murdar", nu vad de ce asta v-ar afecta negativ relatia.si inca ceva nu fa aces pas ca mai tirziu iti va parea reu, si daca el ti-a spus ca te va astepta cant tu vei fi gata nare decit sa astepte,,,,, multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine sa vorbiti dar sa intrati prea mult in amanunte www.roby88.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e! Nu vad care-i problema. Este problema voastra cum va "ciripiti". Daca iti respecta dorinta de a face dragoste numai atunci cand esti pregatita, este un tip OK! happy