| falls a întrebat:

ce credeti in relatia sa fie baiatu mai mik ca fata el 13, ea 14 help!

2 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

E ok, si eu sunt mai mare decat iubitul meu si nu e nici o problema atat timp cat va intelegeti. desigur ca se vor trezi alti aiuriti care sa va critice dar nu i luati in seama, important e sa va simtiti voi bine.

| Sken a răspuns:

Nu e nici o problema stai linistita de ex uite la mine eu am 16 ea are 17 si nu e nici o problema ba chiar ne iubim super mult si totul e ok si avem o relatie super buna din toate punctele de vedere (a da u ca te-ar interesa de relatia mea doar ma laud )(glumeamlaughing)) )