| ALex2oo7 a întrebat:

Credeti ca inaltimea intr-o relatia conteaza?
Baiatu sa fie mai mic ca fata.

Răspuns Câştigător
| daria996 a răspuns:

Eu sunt o fata inalta si mi-ar placea ca baiatul sa fie mai inalt de cat mine, dar nici daca ar fi un pic mai mic nu m-ar deranja.Am prietene tot la fel de inalte care nu ar vrea sa aiba prieten mai mic de statura si am ajuns la concluzia ca: nu doar intr-o relatie dar si in viata conteaza ce vrei tu sa conteze.Nu iti fa probleme ca lumea o sa comenteza ca u esti mai mic ca ea. daca nu era chestia asta ziceau ca nu iti sta bine cu nu stiu ce haine si tot se gasea cineva sa comenteze.La fete le plac baietii intalti ptc se simt mai in siguranta langa ei, dar daca ai o atitudine hotarata o sa cresti 20 de cm in ochii fetewinking.asa ca fi sigur pe tine!

14 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sinceră să fiu, ar fi puţin cam ciudat. Mi se pare drăguţ să văd, de exemplu, un băiat înalt cu o fată scundă, însă invers, din punctul meu de vedere, nu arată total în regulă.

| Lexus28 a răspuns:

Nu conteaza absolut deloc. Conteaza sa va intelegeti, sa va placeti exact asa cum sunteti si sa va doara in "basca" de ceea ce crede sau spune lumea. Simte-te comfortabil in pielea ta, arata ca ai incredere in tine, iar partenera ta va fi cu atat mai multumita ca te are langa ea. Have fun!

| Buttercup30 a răspuns:

Doar daca pe fata o deranjeaza.

| didiDia a răspuns:

@ Ray: Mie nu mi se pare deloc dragut sa vad un baiat inalt de 1.85m cu o pitica de 1.62m.

| KySyB3B3 a răspuns:

Sunt de parere ca nu conteaza inaltimea conteaza intr'o relatzie.conteaza sa te simti bine alaturi de pers iubitha :*

| andrei a răspuns:

E jenant pentru amandoi.

| danypoli95 a răspuns:

Nu inaltimea conteaza, ci dragostea.

| Pufiiix a răspuns:

Sincer nu cred ca este o problema, asta daca perechea nu asculta la cea ce spune lumea. conteaza ca ce`i doi sa se iubeasca.

cunosc o asemenea situatie si spre norocu` baiatului ii ajunge cam pana pe la sani si mereu sta pe pieptul ei laughing.

in fn sper ca ai priceput ideea. intr-o relatie nu conteaza nimic, decat ca cei 2 sa se iubeasca si se respecte.

bye:*

| Barbiiiiie a răspuns:

Nu cred daca e dragoste 100%...Dar ca aspect conteaza tongue

| Static a răspuns:

Pai nu stiu, unele fete nu accepta baieti mai mici decat ele, altele da, depinde de fata acum. Nici mie nu mi-ar place un tip mai scund ca mine. Ca si cum mi-as luat copil de crescut, scuze. Dar daca vrei sa te inalti apuca-te de alergat si te vei inalti crede-mawinking.

| Princess_6312 a răspuns:

Nu. Oricum sa fie de cativa cm. Sa nu fie baiatul de 1, 60 s ifata 1, 80

| Bianca1997 a răspuns:

Nu! Eu cred ca nu are nici o importanta.

| ALex2oo7 explică:

LittleCookie:de crescut nu am cum sa mai cresc, fac de la 10 ani sport nu are nici un rost, nu este foarte inalta doar cu 1 cm maxim 2cm.Pe mine ma enerveaza cand ii pe tocurilaughing

| mariaaida a răspuns:

Pai baiatul trebuie sa fie mai analt decat fata si cu 5 sau 6 ani adica la varta mai mare pentru ca multe fete nu se simt protejate cu baietii mai scunzii decat ele si daca nu-i mai mare la varta.