| babydol a întrebat:

ce credeti un barbat de 28ani ce cauta:o aventaru sau o relatie serioasa tiinand cont de varsta pe care o are?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Nu exista o regula, depinde de persoana cu care are o relatie, daca este ceea ce a cautat toata viata isi poate dori o relatie seriosa daca nu, se multumeste cu o aventura.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Varsta nu conteaza absolut deloc. Poate cauta atat o relatie serioasa cat si o aventura, sau se poate adapta la genul de femeie pe care o gaseste.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ambele!

| Anca a răspuns:

Varsta nu este neaparat o regula atunci cand cauti o relatie serioasa.
Poate avea la fel de bine 40 si sa caute doar aventuri.
Depinde...

| Alina_9354 a răspuns:

Conteaza si de barbat: daca e unul care nu a avut relatii serioase si se gandeste sa se aseze la casa lui vrea relatie serioasa dar poate fi si unul caruia ii place sa se distreze cat mai are timp si cat mai poate! Doar tu poti sa-ti dai seama ce cautawinking

| Contrast a răspuns:

De ce crezi ca ceea ce-l face sa fie serios e varsta? Sunt destui care la 50 ani mai cauta aventuri... iar altii care stiu ce isi doresc sa gaseasca cu adevarat, si nu se vor multumi cu o aventura! Daca la 28 ani inca il mai vezi "cautand" nu cred ca e pentru ca el al avea o problema, sau ar fi neserios... poate nu a gasit ceea ce isi doreste cu adevarat si nu se poate multumi cu jumatati de masura!

| GrigoreVarlam a răspuns:

Varsta nu conteaza laughing, cred ca sunt batranei si la 60 ani care o mai ard in relatii neserioase laughing vezi tu ce fel de om este, afli singura raspunsul in timp, sper sa iti dai seama cat mai repede big grin laughing BAFTA

| dulcika_3604 a răspuns:

Pai eu zic ca o relatie serioasa bine depinde si de cum gandeste el poate el vrea doar o aventura dar la varsta aia ar trebui sa`si doreasca si el o relatie nu serioasa foarte serioasa fundita:X