| skizzo133 a întrebat:

Credeti ca la varsta de 15 ani e bine sa te gandesti la o relatie serioasa?

17 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La 15 ani e viata prea frumoasa sa te gandesti la lucruri de oameni mari!

| Azµre a răspuns (pentru DNSK):

Corect! Respect!
Acesta este adevărul în ziua de azi copilul numai trece prin copilărie, prin a învățarea lucrurilor treptat, el are liber la informație și accelerează spre sfârșitul învățăturilor, iar apoi greșește...

| XxxShadow1999xxX a răspuns (pentru Azµre):

Noi suntem ultima generatie care a mai avut copilarie, restul stau toata ziua pe net, nu o sa mai cunoasca fericirea adevarata

| Azµre a răspuns (pentru XxxShadow1999xxX):

Dacă le spui de ciocolata kiss sau de guma turbo nici nu au auzit nici nu știu ce sunt alea... să nu vorbim de a colecționa cărticele cu super eroi. Alte vremuri.

| Doηηa a răspuns:

Nu putem spune neapărat serioasă la vârsta asta, dar frumoasă da.
Oricum nu văd nimic rău să-ți dorești o relație serioasă. big grin

| Bubulin4ik a răspuns:

Buna!
Nu e chiar bine, pentru ca la aceasta visrta sunteti inca niste copii, acum trebuie sa va fie invatatura pe primul plan:*

| neutrino a răspuns:

Deja e tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
La 15 ani îi bine să te gândeşti la şcoală!
Laşi relaţiile serioase după 18-20 de ani!
Te pup!

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu, nu e bine sa te gandesti la o relatie serioasa. Dar e frumos sa visezi si sa-ti faci planuri cu persoana iubita. Nu ezita sa faci asta. Dar sa fi foarte sigur de un lucru: nu te vei insura cu aceasta ``persoana iubita`` si nu vei face un copil sau doi copii si nu veti trai fericiti pana la adanci batraneti, totul roz. Nu, aceste lucruri nu se vor intampla, iar daca ma insel sa ma anunti.

| RCristofor a răspuns:

Dece nu? Iubirea nu are varsta, daca simti asta, urmeaza-ti inima. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda te rog.

| Azµre a răspuns (pentru RCristofor):

Nu te supăra, dar încearcă să te abții să mai ceri fundă, la toate răspunsurile tale ceri fundă. Această milogeală a ta poate atrage o atenționare sau suspendare a contului.
Funda este acordată răspunsului considerat corect și de ajutor utilizatorului care a postat întrebarea. Nu se dă aiurea în tramvai.
Te rog eu evită să mai ceri fundă în postări.

| RCristofor a răspuns (pentru Azµre):

Chiar nu stiam ca risc suspendarea contului, merci ca mi-am spus.

| Azµre a răspuns (pentru RCristofor):

Nu ai pentru ce, răspunsurile bune vor fi întotdeauna punctate. Să ai o seară frumoasă.

| RCristofor a răspuns (pentru Azµre):

Multumesc la fel.

| soricelulRulz a răspuns:

La orice varsta e bine, nu conteaza varsta conteaza daca esti cu adevarat pregatit pentru o relatie serioasa, de exemplu am o prietena ceva mai mica decat mine, are 14 ani si de 8 luni jumatate este cu un tip, se inteleg de minune au o relatie foarte serioasa, deci varsta nu conteaza prea multwinking

| wanna a răspuns:

La 15 ani sunt alte prioritati.
In plus, la varsta asta nici nu gasesti baieti care sa se gandeasca la o relatie serioasa cu o fata de 15 ani.
La o relatie serioasa te poti gandi de la 20-22 de ani incolo.
Parerea mea happy

| XxxShadow1999xxX a răspuns:

La 15 ani trebuie sa faci sex nu sa ai relatii serioase, cine mai cauta asa ceva?