| Rule a întrebat:

ce e de facut,cind esti virgin,si faci ca un gen de petting cu prietena ta,si te freci de dinsa,si iti vine sa ejaculezi, si vine destul de repede?

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Incerca sa iei o pauza de cateva minunte ( nu te mai freci de ea, o saruti), si o sa iti vine mai greu sa ejaculezi pentru ca se duce si intensitatea excitarii.

| Rule explică (pentru LaLaura):

Pai da, eu iau o pauza, iar apoi vreau iarasi, si nu pot sa ma frec mai mult, ca imi vine.si ea s-ar simti mai bine daca m-as freca mai mult

| LaLaura a răspuns (pentru Rule):

Incerca sa o iei treptat, o sa inveti sa te controlezi, e nevoie de excertiu, stiu ca ea ar dori sa continui, dar banuiesc ca ar dori si sa tine mai mult, deci, in pauza aceea de cateva minute, stimuleaz-o altfel.

| Rule explică (pentru LaLaura):

Bine,multumesc.am sa incerc totusi sa fie bine
si totusi, cind o sa ma culc, o sa tina asa putin numai de la inceput?

| LaLaura a răspuns (pentru Rule):

Acum depinde de tine, ti-am spus trebuie sa exersezi, sa inveti sa iti controlezi ejacularea, cand simti ca o sa ejaculezi, iei o pauza.

| neutrino a răspuns:

Strangi (si) din dinti si o iei in brate pe draga de dansa.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa-ti vina repede sa ejaculezi atunci cand esti virgin. Pentru asta incearca sa fi mai relaxat si excit-o mai mult pe ea.