| MrFreedom83 a întrebat:

ce e pentru voi prima dragoste? tongue atunci cind te saruti prima oara? fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Cryss_2345 a răspuns:

E atunci cand tremuri cand vezi aceea persoana, cand mori de nerabdare sa o vezi, cand abia astepti sa vorbesti cu ea la telefon, cand te gandesti non-stop la ea si nu stii cum ai putea sa ti-o scoti din gand. Primma dragoste este atunci cand te indragostesti nebuneste si cand in jurul tau nu mai exista nimeni decat aceea persoana, iar atunci cand o saruti e ca si cum nu ai vrea sa mai pleci de langa ea vreodata. E ceva ce nu poti uita. ceva ce iti creeaza fericire dar si durere, in majoritatea cazurilor cel care iubeste sufera si cel iubit isi bate joc!

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Pt mine prima dragoste este o etapa din viaţa mea care a trecut,o etapă plină de iubire, dar care s-a terminat cu multă suferinţă.
Atunci când te săruţi prima dată e f plăcut, ai impresia că vei sta cu acel băiat toata viaţa şi e un sărut care nu-l vei uita niciodată.
Succes!

| Agentulx a răspuns:

Pai ce sa fie: fata.de care imi voi aminti mereu cu placere, cea pe care am iubit-o prima data cu adevarat happy. Primul sarut nu se uita niciodata :X.Persoana la care zambeai cand doar vedeai ca te suna, la care cand iti zicea ca te iubeste simteai ca nimic altceva numai conteaza. Amintiri oh go on.

| Sweete a răspuns:

Prima dragoste este prima ta iubire, este pers. cu care vrei sa fii impreuna pentru toata viata, desi stii ca nu va fi asa...tot asta crezi cand te saruti prima data simti ca plutesti si vrei ca acel sentiment pe care il simti sa nu se mai termine chiar daca stii ca se poate termina cu suferinta nu incetezi sa crezi ca veti ramane impreuna mereu

| bloodyv a răspuns:

Dragoste e atunci cand "freci pulibarosu" si te gandesti mereu la aceeasi femeie.

| Battery a răspuns:

Prima dragoste este atunci cand te indragostesti prima data. Poti sa te indragostesti si sa nu poti fi cu persoana iubita, deci, cade sarutul.