| pudi a întrebat:

Cum este sa te saruti pentru prima oara?happy

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Emoţionant. Dar nu e cineeeeee ştie ce. După ce o să treci de ''primul sărut'' o să îţi aminteşti câte emoţii aveai, dar nu aveai motive să ai. Un simplu sărut, cu multe emoţii şi fluturaşi în stomac.happy
Sper că ai înţeles ceva din bâlbâielile pe care le-am scrislaughing.

| alexa007 a răspuns:

Frumos:X

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Este magic. asta daca este cu persoana pe care. o iubesti.
Nu iti vei da seama ce se intampla. lumea pare sa stea in loc pentru voi. o sa simti ca ai aripi. e ceva superb!
Tryyy! \:d/

| Whatthehell66 a răspuns:

Super! Mie mi s-a intamplat vara asta la bunici. Eram cu un baiat numai noi doi si de la un moment dat s-a intamplat. Nu cred ca o sa uit acel momentday dreaming. La tine s-a intamplat pana acum sa te saruti? Daca da: Cum a fost?smug Uite id meu: ysabela_liebe_Bill si imi raspunzi acolowinking. Pup!happy

| RenataG a răspuns:

Pai primul...sarut.o sa fie emotional. dar pfff o sa fie ca si cum ai avea aripi ca si cum aia avea ``fluturi in stomac`` oricum acel sentiment nu poate fi explicathappy

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Cum au spus sh cele de mai jos. emotionant, eu eram foarte nerabdatoare sa am primul sarut, sh s-a intamplat cand ma asteptam cel mai putinlove struck, oricum primul sarut nu se uita... e ceva magic...

| 1992 a răspuns:

Ciudathee hee

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Mie mi se parea un lucru foarte greu si pe care nu credeam ca-l pot face. Aveam niste emotii... Dar avea tipu' experienta, iar eu m-am luat dupa el. A fost bine pana la urma. Oricum, nu-i greu si fiecare saruta cum simte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto te unpli de fericire sa zic asa.
Cam nasol ca a doua oara nu e la fel laughing.