| master2000Vlad a întrebat:

Cum este sa saruti o fata pentru prima oara? Cum e momentul?

Răspuns Câştigător
| glontz54 a răspuns:

Frate e frumos ca fata pe care o saruti prima data sa insemne ceva pentru tine sau sa fii foarte apropiat de ea. mai bine incearca si ai sa vezihappy

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cel mai bine e sa aflii pe propria ta piele! Incearca si o sa vezi!

Apache
| Apache a răspuns:

Daca fata nu inseamna nimic pentru tine ...atunci e ceva banal
Daca inseamna ..atunci ti-ai vinde si casa numai ca sa repeti senzatia

| DureX93 a răspuns:

Foarte placut. fara probleme. esti alt om pe moment. Stima peace sign

| mihaisTar a răspuns:

Doamne sunteti nebuni cum sa intr asa ceva e un lucru normal o sa simti pe pielea ta cum e!

| marelemic a răspuns:

Vei simti niste mici furnicaturi in stomac atata tot