| anonim_4396 a întrebat:

Ce efecte are ruperea vaginului dupa primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
| andree_5411 a răspuns:

Nu se rupe vaginul.Se rupe himenul.
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/pozitie_himen_virginitate.php
Citeste aici.
Simtomele dupa dezvirginare sunt:
-dureri de burta;
-dureri de spate;
-usturimi in zona de jos;
-dureri de cap;
-te vor durea si ovarele.
Funda?

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ruperea himenului nu a vaginului. Nu stiu despre ce efect vorbesti. Pe moment este posibil sa curga sange sau nu, iar in timp nu o sa se vada. happy

| BlueHusky a răspuns:

Nu prea cred ca intrebarea e corecta...

| Sonny a răspuns:

HAHAHAH! Da ce baji in el frate, de vrei sa-l rupi?laughing

| dariaelena a răspuns:

Fata daca ti se rupe vaginu esti terminatalaughinglaughinglaughingcum sa zici asa cevalaughingpoate te superi, dar daca nu ai nici o treaba cu asta, de ce nu te documentezi daca tot...laughingIn schimb se rupe himenul:p si efecte: dureri, curge putin sange, sau nu, depinde cat de elastic e himenul...

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Ruperea vaginului?
Poate a himenului.

| mannu a răspuns:

Ar fi ceva sa ti se rupa vaginu dupa primul contact sexual rolling on the floor

| Etiquette a răspuns:

''Ruperea vaginului''?
Scumpo, vaginul nu se rupe, daca faci sex, se rupe himenul, si ca efecte.pai te dezvirginezilaughing. si daca nu folositi protectie ramai cu burtica, tot fara protectie, poti lua zeci de boli...
Bafta.

| catalin94 a răspuns:

Vagin?laughing))...himenul se rupe insa asta depinde de femei, unele au himenul mai elastic si nu se rupe dupa primul raport sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti rupe la figurat vaginul poate. efecte: euforie, extaz bibilic, decorporalizare, spiritualism. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica te caci mai imprastiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti se umfla capul pana bubuie

| butterfly95 a răspuns:

Stiu foarte bine ce inseamna himen si ce inseamna vagin. Pur si simplu vaginul s-a fisurat. Nu mai are forma de rotund. Este o bucata de carne care pur si simplu atarna, si sunt foarte sigura ca nu e himen.