| Anisoara444 a întrebat:

ce fel de fata credeti ca i place unui baiat care i place sa gateasca,i plac pisicile,e educat, Intelingent(e cu toate informatiile la zi)?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai mult ca sigur ar dori sa aiba alaturi de el o fata care are exact aceleasi principii ca si cele ale sale. O fata simpla, manierata, inteligenta, eleganta si....devreme acasa. big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una careia nu-i plac petrecerile si sa stea in casa mai mult sa iesim la munte mare si prin mall, tari straine. Nefumatoare si fara alcool, fara prieteni aia e ideala pentru mine. De gasit nu e pentru ca nu exista doar imputite ordinare cu 2 fețe au prins viata in anii astia

| Emma30555 a răspuns:

E posibil sa i placa si o fata diferita de el. Daca el e linistit poate sa i placa o fata mai rebela pentru ca are calitati diferite de ale lui dar pe puncte cheie principii sa gandeasca asemanator.

| ShamelessQboy a răspuns:

O fata cu un caracter puternic, pe care sa o iubească, respecte si sa o asculte, O fata care sa fie foarte rea in pat (in sensul bun dominantă) si alături de care sa poata lua decizii importante în viata lor.
Cu alte cuvinte o fata pe care poate să se bazeze in orice împrejurare!
Am mulți prieteni de genul asta si vad cu ce fel de fete au o relație perfectă.

| DanyelDani88 a răspuns:

Categoric o fata linistita, responsabila, cu capul pe umeri, ce-i plac activitatile apreciate de el si asemanatoare, o fata care, de exemplu, sa nu se rupa prin cluburi cu sticla de vodka in mana si cu alt tip/i de cealalta.

| 123PandaUnicorn123 a răspuns:

Probabil o fata educata, simpatica, politicoasa, draguta si artistica.Asta e doar parerea mea, sper ca am ajutat cu ceva happy