| Ronaldo106 a întrebat:

O fata mi-a spus ca sunt cel mai cuminte baiat din clasa.
Eu o plac pe ea.Ce credeti, ma place?

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cred ca te simpatizeaza.

| Andreutza098 a răspuns:

Sa fiu sincera sunt sanse minime.De ex eu i-am zis unui baiat ca e cel mai linistit din clasa(mentionez ca asta s-a intimplat cu ceva timp in urma, acum mi-am schimbat parerea despre el) El credea ca eu il plac cu toate ca nu era asa.
Incearca sa o intrebi, macar nu la modul direct dar ...printr-un joc ceva.
Succes:33

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Andreutza098):

De acord cu tine...pai si daca iti zicea ca esti cel mai prost sau nespalat?
ce crezi...te place?
un barbat daca e insurat si ii zice unei femei, colege, sefe ca este foarte eficienta, frumoasa sau eu stiu ce nu inseamna ca se da la ea sau ca o place cu alt scop...ci ca o place ca femei sau modul ei de a fi
asa poate fi si in cazul tau..esti cel mai cuminte si ti-a confirmat asta
nu spera la mai mult ca nu se stie

| cratita a răspuns:

Esti obsedat laughing)))))))