| Nathalie18 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un tip i zice unei persoane ca nu poate sa isi refaca viata din cauza altei persoana, desi el nu este atasat de acea persoana?

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Pai, daca el nu ar fi atasat de persoana respectiva, adica persioana i ar fi indiferenta, de ce nu ar putea sa-si refaca viata? Daca persoana in cauza nu reprezinta nimic pentru respectiva, cu ce te impedica la refacerea vietii?
E posibil o scuza penibila.

| Freya1 a răspuns:

Ca minte

| Emma30555 a răspuns:

Ce poate sa insemne? Ori minte ca sa nu dea mai multe explicatii, ori spune adevarul si are alte motive pentru care face compromisuri