| Vqio a întrebat:

Ce inseamna cand un barbat iti spune ca nu vrea sa te desparti de iubitul tau din cauza lui?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseama ca se crede fatal si ca nu-i poti rezista.
Probabil un arogant, care se da mai destept decat este.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar putea sa insemne/reprezinte exact semnalul de ''alarma'' care ar trebui sa-ti dea de gandit in privinta a ceea ce ai de facut in mod concret in viitorul imediat apropiat. Sa gandesti rational cu mintea si nu cu ....inima/sufletul. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că nu îi pasă de tine.
De ce te-ar interesa de alt barbat dacă tu deja ai o relație? Sau cumva iubitul tău nu te interesează?

| Hammurabi a răspuns:

Că nu vrea stres. Nu te vrea pe capul lui.
Preferă să ți-o tragă doar atât timp cât nu e nevoit să-și asume nici o responsabilitate față de tine.

| GirlOnline81 a răspuns:

Inseamna ca decat sa ti-o tragi cu altul, mai bine iti rezolvi problemele cu iubitul tau.