| Den_Denisa_1998 a întrebat:

Ce inseamna cand un iubitul spune ca fugi de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu vrei sa stai cu el si te rusinezi cand el sta langa tine si te imbratiseaza sau asa ceva. Sau poate ca iubitul vrea sa petreaca mai mult timp cu tine dar tu nu iti dai seama si nevrand il ignori. Incearca sa petreci mai mult timp cu el si va fi bine

1 răspuns:
| meagainxd a răspuns:

Buna, cand iubitul iti spune ca fugi de el inseamna ca te vede ca pe o fata timida care evita sa isi arate afectiunea fata de el. In acelasi timp chestia asta poate insemna ca esti si respingatoare, asta in cazul in care incearca sa se apropie de tine in mod sexual, sa iti atinga fundul sau sanii si tu nu ii permiti. Tu at trebui sa stii cel mai bine la ce face referire!