| denis11 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata imi spune ca seman pe iubitul ei si uneori parca ma confunda cu el adica ar vrea sa imi spuna bebe (asa cum il alinta ea).

4 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Că are Alzheimer, sau că vrea să se bage în seamă cu tine.

| T0T a răspuns:

Înseamnă că doar te confundă, nimic mai mult. Îți recomand să nu începi o relație cu ea, îți va fi mult mai bine așa.

| LoveSleep a răspuns:

Probabil n-are niciun iubit.

| Mariana_Adelina_1994 a răspuns:

Sfatul meu e sa-i spui cat mai frumos ca sa n-o superi, ceva de genu : Draga mea, te rog sa nu te superi dar te rog ma strigi pe numele meu. Eu sunt Denis, nu Bebe!