| VanessaVaneeXo a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te ignora?

Răspuns Câştigător
| anonymus07 a răspuns:

Depinde de situatie, unii baieti incearca sa ignore fata pe care o plac deoarece sunt timizi si nu vor sa-si dea de gol sentimentele, dar altii te pot ignora din simplul motiv ca nu te cunosc sau nu te plac.

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa aiba nici o legatura cu tine.

| Onn3 a răspuns:

Nu il interesezi!

| Latinmoon a răspuns:

Ca nu te place, ca te place in secret dar ii este prea frica sa-ti spuna sau pur si simplu este timid.
Cel mai simplu este sa-l intrebi de ce se comporta asa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-l intrebi personal, eviti multe intrebari inutile.

Răspuns utilizator avertizat
| DrTerrible a răspuns:

Salut.Inseamna ca nu te baga in seama, ex: daca v-a intalniti pe undeva incearca sa te ocoleasca.

| ჯpLaNe a răspuns:

Depinde de comportament daca nu te baga in seama inseamna ca nu vr sa te cunoasca si daca se poarta dragostos si nu te asculta te place dar nu stie cum sa ti-o zica

| Tibberiw a răspuns:

Ori ca-l doare-n basca ori te place.

| blackworld a răspuns:

Pai daca esti intr-o relatie cu el, te ignopra pentru ca are pe altcineva sau nu ii mai place de tine..fi si tu mai atenta cu el adica dai atentie... funda?