| anonim_4396 a întrebat:

De ce ignora un baiat o fata?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Hmmmmmm ciudata chestielaughingde obicei nu refuza daca te referi la pat...insa daca fata e hidos de urata...are si baiatu dreptatetonguetongue

23 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Pentru ca nu prezinta interes pentru el, nu este genul lui, nu este ceea ce el viseaza asa ca... lasa-l in pace.

eileen
| eileen a răspuns:

In primul rand nu este genul lui, cauta altceva la o fata si e normal sa avem gusturi diferite. Cum ar fi sa vezi miliarde de baieti pe o fata?laughing

| Parintele a răspuns:

Nu prezinta interes sexual sau intelectual.

| kh1ss a răspuns:

Pentru ca fata nu prezinta prea mult interes pentru baiat tongue

| galileo a răspuns:

Ceau. Baiatul care ignora o fata nu doreste nimic cu ea. Daca ai declara iubire dupa care o ignora inseamna ca este o lipsa de respect din fata lui, iar acel baiat nu merita atentia ta sau a altora. Dar exista si posibilitatea ca tu/ea sa nu il intelegi/inteleaga. Este un proverb care spune: "Fiecare om iubeste in modul sau. Asta nu inseamna ca daca nu te iubeste in modul in care ai vrea tu, el nu te iubeste "winking. Ai grija de tine si alege persoana potrivita care nu te va ignora. Si tine minte: Daca se comporta urat cu cei din jurul lui, se va comporta astfel si cu tine. Take Care

| CenturyChild a răspuns:

1Pentru ca acela nu este un baiat educat.
2. pentru ca 95 % din baieti sunt gentelmani pana la un punct, cand devin toti porci ( e discutabil cand dureaza pana devin porci)
3. Incearca sa gasesti unul care sa nu te ignore!

| Paula a răspuns:

"she is not my type" smug

| petitdreamer a răspuns:

Pt k fata nu e pe gustul baiatului eventual

| avalon a răspuns:

Io ii dau zona direct. fara sa o mai ignor. si asta pentru ca nu are nimic care sa o tina langa mine. unde scrie k daca nu accepti o fata... esti badaran. porc samd? sau cum s. a zis ca nu e educat. abureala. mai iesiti in lume si mai vdm dupa aiawinking

| jamesbond a răspuns:

De obicei

| simpluEu. a răspuns:

Din acelasi motiv care o fata ignora un baiat.sunt "n" motive pentru asta

| sergiu2525 a răspuns:

Pt ca multe motive 1.baiatul e mai bogat ca fata sau viceversa/2.baiatul e mai destept ca fata sau viceversa/3.au gusturi total diferite(muzica, culori)/4. el/ea e un/o pitipoanca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu il atrage fata respesctiva, sau vrea sa fie bagat in seama, astfel nu cade de fraier in caz de ceva si se va simti important

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca... o place posibil ca vrea sa vada ce reactie are iar daca nu inseamna ca nu reprezintha prea multa importanta pentru elthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca nu o placetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

St fff multe motive thinking

poate fata nu e p plecul baiatului

uneori baietii ignora fetele doar sa para ei interesanti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu sa zici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si ce sintem ignorati la rindu nostru ignoram de ce? uneori nave, m curaj sa spunem lucrurilor pe nume! da poate ca in cele mai multe cazuri nu ne place fata, baiatul dar exista si viceversa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate ca un baiat sa ignore o fata din dragoste. Pe mine la scoala ma ignora dar vara deloc. Chiar imi spune ca ma iubeste si alte chestii. Cand am dormit la el a fost chiar bun la pat si eu la fel.

| anca_2841 a răspuns:

Depinde de situatie, dar in general barbatii ignora femeile care nu-i atrag

| ciocolata_1598 a răspuns:

Pentru ca se fereste de sentimente... ii este greu sa recunoasca ca s-a indragostit

| ciocolata_1598 a răspuns:

Pentru ca ii este greu sa arate ca e indragostit...

| lucius a răspuns:

Simplu...pentru ca si fata il ignora in prima faza pe el, si cum fetele vor mai tot timpul sa fie in centrul atentiei, cand trec pe planul 2...incep sa isi puna intrebarea asta atat de ...captivanta,bine asta nu insemna ca o ignora ca o place, poate ca il dispera, nu-i mai tace gura... faza-i ca noi ''cavalerii in armura alba,, in care ar vrea ele sa ne transforme, le ingnoram sa le aratam ca nu tot timpul trebuie sa fie numai ele... ele... ele!