| Deeutza_8515 a întrebat:

Daca un baiat ma ignora inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au mai intamplat cazuri cum ca un baiat sa ignore o fata si in cele mai multe s-a aratat ca baiatul o ignora doar pentru ca o place si ii este rusine de ea.

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Slabe sanse!

| User a răspuns:

Intrebarea asta am mai vazut-o de cel putin 4 oristraight face
Nu, nu cred.

| Contrast a răspuns:

Ignoranta poate fi doar o masca dar nu e bine sa crezi ca aparenta lui nepasare insemna ca te place, e bine sa te convingi de un lucru cand e vorba de investitia sentimentelor. E suficient ca dragostea nu sta sa bata la usa, nu e cazul sa incepem sa visam fara a avea nici cea mai mica certitudine!

| Yoana a răspuns:

Pai asta vreau si eu sa aflu...

| cristy_4404 a răspuns:

Poate te place sau poate nu dar daca iar place de tine de ce te-ar ignora? Incearca sa vorbesti cu el si ai sa vezi daca chiar te place sau nu pentru ca pana la urma nu ai ce pierde mai stii poate chiar te place si e mai timid sau nu stie cum sa faca sa iti vorbeasaca.

| Doa'Do a răspuns:

Nu cred .

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Nu tocmai!
Depinde de genul de comportament
Daca iti face " complimente" urate, stiind ca tu nu te regasesti in acele vorbe... posibil sa te placa (in secret)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa-ti cauti altul

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

Poate dar nu iti crea sperante... e posibil sa nu te placa

| BieeeeeGA55 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, toti prietenii lui zic ca ma place, nu stiu sigur, adica in orice clasa ai intra scrie pe tabla numele meu + numele lui in inimioara...e dubios si in wc-uri scrie asta, toata scoala a aflat ca il plac si acum cam toata incepe sa creada ca si el ma place, dar nnu stiu daca e asa, adica mereu ma ignora ma tachineaza ma imita si se comporta ca un copil mic cand e in preajma mea! Oare ce inseamna asta? raised eyebrows