| baby123 a întrebat:

Ce inseamna daca visez un baiat care imi place mult ca ma saruta? dar in acelasi timp se mai tinea un baiat dupa mine! stateau amandoi pe langa mine. Chiar am primit un sms in care zicea ca ma place! P. S: asta numai in vis crying si nu stiu daca si in viata reala ma place! cat mai multe pareri va rog :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu inseamna ca acel vis va deveni realitate. Subconstientul tau lucreaza in timp ce dormi, iar tu ai visat asta deoarece iti doresti foarte mult.Stiu ca ti-ar place sa se intample in realitate ceea ce se intampla in visurile frumoase, dar asa ceva este imposibil. In legatura cu baiatul ala, de ce nu ii spui ca il placi? Nu ai nimic de pierdut. Daca esti prea timida, spune-i pe mess ( daca nu te grabesti s-ar putea sa pierzi ocazia ).

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti plac acei baieti.

| Phaey a răspuns:

Nimic!
Axeaza-te pe realitate xD Daca vrei sa stii daca baiatu' te place... Fa ceva ca sa afli :3

| MalikBitch a răspuns:

Si eu am visat ceva asemanator si o saptamana mai tarziu am aflat de la prietenii lui ca ma place...deci intreaba-i prietenii.

| zxcv1234 a răspuns:

Visul e o iluzie adica o himera nu se stie, poate da, poate nu.

| kimy_6035 a răspuns:

Fiecare vis are un sambure de adevar