| madalina_5722 a întrebat:

Ce inseamna daca visez un baiat care ma saruta (un baiat pe care il plac)?

Răspuns Câştigător
| bblock69 a răspuns:

Ca te va saruta si in realitate!
Si asta cat de curand!winking

24 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

SARUT: daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata voastra.
http://www.cevisez.ro/interpretari-vise-litera-s-018.html?page=3
http://dictionarviseonline.ro/interpretarea_viselor_litera_s1.htm

| carmin a răspuns:

Daca ai visat/ visezi ca saruti pasional pe cineva, inseamna ca vei avea o viata de care vei putea sa fii multumita.
Daca ai visat/visezi ca sarutul este dat cu ipocrizie, vei avea o scurta boala si dezamagiri pe plan social, se infiripa niste sentimente speciale pentru cineva.
Daca saruti pe cineva in vis, ar trebui sa te astepti la necazuri, daca primesti un sarut, te va cuprinde un dor de cineva drag, sau te vei impaca cu cineva.
Sarutul din vise, poate insema si inchinaciune.
Daca refuzi un sarut, in vis este semn de ocrotire, de bun simt.
Sarutul cu o persoana de acelasi sex in vis, inseama ca ascunzi ceva.
Daca ai visat ca saruti un baiat/barbat, inseamna ca te vei indragosti.
Vei avea noroc daca cineva te saruta pe tine.
Sper ca te-am ajutat.Bafta.

| YessWey a răspuns (pentru carmin):

Dar daca visezi ca saruti baiatul de care ati place si el se fereste?

| buldog a răspuns:

Ca esti innebunita dupa elhappy

| vere a răspuns:

Inseamna ca ai visat frumos>big grin

| aLyNuSh a răspuns:

Pai inseamna ca ...il placi foarte mult.
Dar am citit pe net.ca nu-i bine big grin

| Andra_3307 a răspuns:

Nu trebuia sa ii dai lui fundalaughing si eu am visat cu un baiat ca ma saruta si acum nici macar nu ma baga in seama si incep sa il uraschee hee...si am visat de miliarde de ori ca ma sarutam cu Justin Bieber si nu ca m-am gandit la el.in ultima vreme nici nu am ascultat melodiile lui.laughing si nici nu m-am uitat la poze si nici nu m-am gandit la elsi tot am visat cu el de mai multe ori intr-o seara si in mai multe seri si asta ce inseamna ca o sa ma sarut cu el?laughing daa as vrea eulaughing

| usernamemada a răspuns:

Inseamna ca subconstientul tau il vrea la fel de mult ca si tinelaughing.
In traditia persana, sarutul din vis anunta relatii bune cu cei din jur, impacare cu toti cei cu care aveai probleme. Pentru occidentali, a visa sarut inseamna ca vei lega sentimente de dragoste cu cineva. Daca visezi ca saruti pasional pe cineva inseamna ca vei avea o viata de care vei putea sa fii multumit. Daca visezi ca sarutul este dat cu ipocrizie, vei avea o scurta boala si dezamagiri...

| Elly1 a răspuns:

Sunt mai multe variante;

-Te-ati gandit la el in ziua respectiva si de-aia l-ai visat
-Te va saruta si in realitate,probabil. stii cum se zicelaughing "Never say never"winking
-S-a gandit la tine, a adormit cu gandul la tine respectivul baiat, iar tu l-ai visat.
-Asta este dorinta ta.

batting eyelashes

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Inseamna ca iti place mult de el love struck
Si mie mi s-a intamplat love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu trebuie sal lasi sa te sature, sai spui DA sau NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inseama ca o sa te saruti cu el si in realitate asta am auzit de la bunici:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna daca visez ca ma saruta o vedeta cum ar fi justin bieber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sa int da nu prea cred ca o sa ma sarutecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ca ma sarutam cu un coleg care imi place mult dar in realitate nu s-a intamplat niciodata dar se poate intampla pe parcurs :*winking:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca visezi un baiat care te saruta si tu il placi nu inseamna neaparat ca te place dar din partea mea iti sapun ca ar fi cel mai sigur sa-l intrebi sa-ti faci curaj si sa-l intrbi daca te place sau nu si daca spune nu sa fi optimista si sa nu iti faci griji doar daca este un baiat sincer, si daca nu este si spune nu inseamna ca te place caci sti si tu baieti intotdeauna le e rusine sa spuna daca te iubes sau nu la revedere sper sa mai aud de tine pe net sau pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place ar fi mai bine ca intai sa il intrbi tu personal si daca este un baiat sincer iti va spune advarul dar din partea mea eu te-as sfatui sa-l intrebi saca te place cu adevarat asa ca la revedere, sper ca o sa iti faci curas si o sa-l intrebi daca te place sau nu.

| klaudiu2009 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti toata ziua la el si ca acolo iti fuge mintea.

| AdRihanna a răspuns:

Cu siguranta inseamna ca tii foarte mult la el(mi s`a intamplat si mie)...cred ca ar trebui sa aflii daca si el te placewinking

| cezareea a răspuns:

In rpimul rand.incearca sa nu crezi in vize.na e o prostie pana la urma sa crezi in ele pentru ca nu sunt adevarate.dar daca vrei sa intri un pic in lumea magiei pai uite ce am sa-ti zic.cu toti iubitii cu care eu ma intalnit, mai intai de toate am vista ca masarut cu ei.asa ca permiteti un pic sa visezi si in realitate.dar nu prea mult ca dupa, poti ramane dezamagita.bafta

| Gabitza_1302 a răspuns:

De obicei cand visezi ceva de bine si iti convine se intampla exact pe dos...deci nu vreau sa te descurajez dar nu se va intampla!

| Mihailescu_Lary_Adry_1996 a răspuns:

S-ar putea ca visul se devina realitate dar e mai bine daca te duci la el direct si il intrebi si trebuie sa ii spui ca trebuie sa se uite in ochii tai daca el se uita in alta parte si iti apune ca nu te minte daca se uita in ochii tai si spune nu spune adevarul daca se uita pe jos pe sus in alta parte si nu in ochii tai inseamna ca raspunsul este da dar ii este rusine daca se uita direct in ochii tai si iti spune da nu mai astepta spune-i adevarul. SPER CA VAM PUTUT AJUTA.