| Alisuca_2812 a întrebat:

Bunahappy ce inseamna p. s?
Ce inseamna dnd?
Ce inseamna brb?
Ce inseamna cand un baiat ma ia in bratze si ma pupa pe obraz deodata in pauza la scl?
Ma place?
Va rog sa raspundeti dau funda... appr am 11 anistraight face

Răspuns Câştigător
| doriiy a răspuns:

Ps - pe scurt
dnd - do not disturb - nu deranja
brb - be right back - vin imediat

banuiesc ca te place thinking doar nu te pupa fara motivhee hee

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Inseamna ca baiatul care le scrie e prost crescut, nu stie limba romana, stie ceva engleza si face pe el, si inseamna ca nu respecta persoana cu care "converseaza". Mai inseamna ca nu are timp si ca e un impatimit al chatului. Decat sa inveti prescurtarile acestea mai bine invata pentru scoala.

| forever4you a răspuns:

P. S.-inca un amanunt
DND-Sunt ocupata nu ma deranja
BRB-vin repede

Poate te place si nu este timid ca de obicei baietii sunt timizii cu fetele pe care le placbig grinde ce nu-l intrebi de ce te-a pupat?

| User a răspuns:

P. s. = post scriptum
dnd = do not disturb
brb = be right back
Inseamna ca e pedofil

| s3xy0girl20 a răspuns:

Dnd=do not disturb
brb=be right back
adica respctivul e ocupat si nu mai poate vorbi acum

pai dac abaiatul te-a luat in brate si te-a pupat robabil te place mai bine vezi daca mai face egsturi d egenu in contnuare si daca da inrteaba-l pe emss sau prins sms sau in fata daca te place:p

| s3xy0girl20 a răspuns:

Si p. s inseamna ca a uitat sa iti zica ceva si o zice acum(din cate stiu eu)

| Ciresikaaa a răspuns:

DND-nu ma deranja,
BRB-revin imediat,
daca un baiat te ia in brate si te pupa, da s-ar putea sa te placa, dar cel mai bine ar fi sa il intrebi ce simte pentru. tine.
La 11 ani iti sta capul la prieten.

| xXxRaduxXx a răspuns:

P. s :post scriptum
dnd: do not distrub
brb: be right back

hmm nu stiu ce sa zic despre acel baiat daca te-a pupat odata pe obraz nu inseamna ca te place... poate sa fi fost o provocare sau ceva de genu'winking

| Pufoshenia a răspuns:

P. s nu stiu ce inseamna. Dnd si brb e forma mai scurta sa spui ca esti ocupata.Cand un baiat te ia in brate si te pupa pe obraz inseamna ca te pace.

| eu_4161 a răspuns:

P. S. = Post Scriptum = Pe scurt
Dnd. = Do not disturb = Nu deranjati
Brb. = Be right bak = Revin imediat

si...Baiatul sigur te place te place...ai grija cu el laughing Succes!winking

| dany1219 a răspuns:

P. s-Post Scriptum

DND-Do not disturb

BRB-Be right back

Iar cand tepupa un baiat pe obraz e evident si clar ca ii place de tine.winking

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

1. post scriptum
2.nu ma deranja
3. vin imediat
4. te iubeste
5. nu... te adora
6.imi dai funda?

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Ps -pe scurt...
dnd-nu sunt disponibill (carate)laughing))))
brb-sti ca rezin laughing
cuplacere:*

| ShawormaCuFaraDeToate a răspuns:

Dnd= do ot disturbe, brb= be right back si ps nu stiu nici eu happy