| sonia_9402 a întrebat:

Daca un baiat ma ia de gt si ma pupa inseamna ca ma place?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data vrea sa te sugrume iar pe urma te saruta? asta e nebun la cap mai

| Leutzbv a răspuns:

NU. Inseamna ca vrea sa se culce cu tine...

| Stassy a răspuns:

Interesant...

| andreyutzzu3 a răspuns:

laughing mama ce dragoste nebuna da, te place, si vezi k daca te culci cu el, s-ar putea sa iasa cu vanatai

| denisadenisa23 a răspuns:

Tu intri in categoria aia de oameni care ar trebui adunati intr-o camera si transati pentru ca zau m-am saturat de voi cum naiba nu poti tu singura sa iti dai seama daca cineva te place, trebuie noi sa facem pe mama omida?