| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Buna
ce inseamna:Se rupe ata de pe penis?
cand? cum? de ce?laughinglaughinglaughing
cum imi dau seama ca s-a rupt?

6 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Pai cand baiatul are contact sexual pentru prima oarahappyse dezvirgineaza

| OanaG a răspuns:

Iti dai seama atunci cand nu mai exista acea pielita care candva il acoperea happy!

| adi4ever a răspuns:

Se rupe cand cucul intra in pasarica, jucandu-te, se rupe de placere si iti dai seama ca s-a rupt atunci cand pilea se idoaie pe cuc

| jkjhcshbbzmb explică:

Cum imi dau seama cand s-a rupt? sau daca e rupta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut vreodata un penis decalotat pe partea dorsala unde e "ata" aia? Se poate rupe la contact sexual sau chirurgical la evrei de exemplu, cand se taie tot preputul. danco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ata nu se rupe prima data depinde la cine dar nu la toti barbatii se rupe din prima chiar daca o face prima data poate sa ii ramana nerupta sau sa se rupa dupa mai multe relatii sexuale