| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Buna ce inseamna:Se rupe ata de pe penis? cand? cum? de ce?laughinglaughinglaughing cum imi dau seama ca s-a rupt?big grin

7 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

La prima experienta sexuala ti se rupe ata.

| vyolycy a răspuns:

Pai baietii ao u bucata de piele la penis numita"ata"...se rupe atunci cand au primul contact sexua. pur si simplu se rupe pierea aia si curge sange si atunci nici numai e virgin.multumit/a? o funditalaughing?

| cs4ever a răspuns:

Frate expresia " se rupe ata de pe penis" adica nu mai esti virginlaughingrolling on the floor)dupa ce bagi penisu intr-o pasarica, si curge sange si te doare atunci s`a rupt bft la rupt atehappy cum a spus vyolycy o funditabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))))LOL pai...la prima intalnire se poate rupe? si mai ramane ceva din el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu stiti.laughing)
Ruperea frenului(ata) nu are legatura cu pierderea virginitatii la barbat, deoarece aceasta bucatica de carne nu se rupe de obicei la primul act sexual. Frenul se poate rupe chiar la multi ani dupa primul contact sexual, iar la unii barbati nu se rupe niciodata.Asadar frenul penisului nu are treaba cu virginitatea barbatului. Barbatul nu mai este virgin dupa primul contact sexual, fie ca in timpul lui i s-a rupt sau nu frenul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu stiti.laughing)
Ruperea frenului(ata) nu are legatura cu pierderea virginitatii la barbat, deoarece aceasta bucatica de carne nu se rupe de obicei la primul act sexual. Frenul se poate rupe chiar la multi ani dupa primul contact sexual, iar la unii barbati nu se rupe niciodata.Asadar frenul penisului nu are treaba cu virginitatea barbatului. Barbatul nu mai este virgin dupa primul contact sexual, fie ca in timpul lui i s-a rupt sau nu frenul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea intrebare fauo si o sa vezi cum e