| Crysty96 a întrebat:

SAlll TPU am 14 ani si sunt la liceu dar la alti colegi li s-a rupt ata aia de la penis mie de ce nu mi se rupe este vreo problema ceva? DAu funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ba, daca la 14 ani esti la liceu si nu esti in stare sa legi doua cuvinte, crede-ma ca frenul e ultima ta problema. rolling on the floor

| Cherry a răspuns:

Penibil!
la asta te gandesti tu acum/ nu poti traii? sti ca sunt alte probleme si mai grave? ai idee oare?happy nu nu ai!
apropo nu tot ce zboara se mananca!winking

| saria a răspuns:

Ei au facut ceva, tu poate nu, oricum sunt oameni care o au si la 50 de ani "nerupta" deci stai relex.nu ii lege sa o ai "rupta"