| Maya_8462 a întrebat:

Bunahappy Ce mai faceti mai copii?love struck
Am revenit si eu cu o scurta [ lunga ] intrebarehappy
Vam povestit eu in intrebarile de mai demult de un baiat Radu si am acum tot o intrebare legata de el!
Am nimerit in clasa cu el [ asa mi-a fost norocul ] si e destul de bine doar ca am inceput sa simt din nou ceva pentru el [ stiu sunt destul de nehotarata ]
La inceputul anului scolar diriga a facut un fel de joc pe echipa si am nimerit in echipa cu Radu
Trebuia din echipa sa ne alegem un copil pe care nu il cunosteam [ pentru ca eram 2 clasa care sau unit si nu ne prea cunosteam ] si trebuia sa ii punem intrebari Radu m-a intrebat daca vreau sa ne punem intrebari [ desi ne cunosteam ] si eu am zis :,, Serios?laughing " SI el a zis,, Nu laughing"
A mai stat 2 minute s-a uitat atent la mine si mi-a zis,, Hai te rog sa ne punem amandoi intrebari " si a intervenit o fata Teo si a zis ca eu fac cu ea [ ca nu ma cunosteam cu ea ] si Radu a zis :,, Prea tarziu e deja partenera mea "
Nu am zis nimic
Am continuat sa ne punem intrebari si cand ma intreba ceva ce uita la mine si imi zambea asa de dulcelove struck
Nu ii bagam pe ceilalti in seama parca simteam ca eram doar noi doi in clasa si asta mi-a dat de gandit
In saptamana aceea am petrecut mult timp impreuna in ore ne uitam unul la altul si radeamhappy ne simteam bine
De obicei eu mergeam acasa cu el si cu o fata Diana
Si intr-o zi Diana nu a venit la scoala a am mers cu el acasa ma simteam ciudat pentru ca in clasa a 4-a mergeam amandoi acasa cand eram combinati.si mi-am adus aminte multe chestii de atunci si in aceea seara am realizat ca iar m-am indragostit de Radu
A doua zi aveam informatica si am stat in clasa inca 5 minute dupa ce sunat cu el in clasa
Si cand am ajuns in laborator toate scaunele erau ocupate mai putin doua si erau unul langa altul deci.am stat amandoi unul langa altul.si toti au crezut ca sunt indragostit
In pauza urmatoare inainte de ora de mate un baiat Paul a scris pe tabla Anna+Radu=Love
Si dupa ce a scris Radu s-a uitat incontinuu la mine.
Dar acum ii place de o proasta din clasa de la mine si ma simt geloasa adica inainte petrecea mai mult timp cu mine decat cu iubita lui
Dar din ultimul timp nu a mai stat cu proasta aia ci cu mine
laughing La ora de romana doamna a observat ca ne uitam unul la altul incontinuu si a crezut ca suntem indragostiti si nea mutat impreunalove struck El nu parea sa aiba o problema era chiar vesel.
E super dulce:X
Va rog spuneti-mi oare ma place sau nu? Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| DannielZMF a răspuns:

Te place!
poate ca nu are curaj sa te intrebe cv!
apropiete usor cu buzele de buzele lui si sarutal, ''lesina'' pe loc!

hai bafta pretenash!winking

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

E evident ca te place.
Insa nu rata ocazia si profita din plin. Ai grija sa nu-l pierzi.
Pupici.