| anonim_4396 a întrebat:

Ce mi-as dori si eu sa am o relatie de durata si cat mai frumoasa dar asta nu s-a intamplat niciodata din cauza ca sunt mai prostuta.Cauza? Pai daca de ex un baiat super dragut ma place si se tot baga in seama cu mine dar eu cum nu il plac il las in pace, si dupa un timp as vrea sa ma intorc in trecut ca sa pot sa fiu cu el..Foarte multi baieti au vrut sa fie cu mine dar eu cum eram confuza si mai prostuta..de aia nu am avut niciodata o relatie de durata.Si de exemplu este un party, merg la el ma mozolesc cu un baiat care-i mega dragut apoi el incepe sa ma placa si eu adoua zi parca nu mai vreau sa am nimic cu el.Ce as putea sa fac sa nu mai fiu asa?

Răspuns Câştigător
| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Nu te mai arunca cu capul inainte, gandeste-te putin la situatie si vezi daca e in avantajul tau inseamna ca te intereseaza, daca nu... iti vezi de treaba.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu știu de ce te bagi într-o relație dacă nu ai sentimente pentru cineva.
Lasă să treacă timpul să îți dorești și tu să vrei să-ți petreci timpul cu acel băiat, nu te grăbi.

Ai grijă de tine.

| 7639781254 a răspuns:

Atunci cand afli ca un tip te place, te gandesti bine daca simti la fel sau nu pentru respectivul tip. Nu e chiar greu si nu trebuie sa crezi ca esti prostuta din cauza asta. Nu lasa pe nimeni sa te jigneasca sau sa te influenteze. Bafta! :*

| madafaca a răspuns:

Pai, in primul rand: carti, te fac neproasta. In al doilea rand, nu te mai mozoli cu baieti. Incearca sa-ti mozolesti palma dreapta pana cand esti in stare sa ai o relatie de durata.

| PapusaDeMetal a răspuns:

Pai,uneori se mai intampla la mai multa lume. Daca te intreaba un bait daca vr sa fii cu el, tu ii spui ca te mai gandesti..Si cand esti singura acasa sau intr-un loc linistit, te gandesti ce ai putea face. Te gandesti daca iti place cum arata, cum se poarta cu fetele, si nu te grabesti ac sa il pierzi.La aceasta situatie trebuie timp.Si daca tot asa patesti incearca sa faci tu primul pas cu un baiat care ti se pare pe placul tau:X Te rog, fundita?:*